Futbol Çim Saha

34154_i_pelota-futbolDoğal çim futbol saha

Jupp Derwall’in dediği gibi: “Futbol basit bir oyun değildir…”  Basit olmayan, büyük bir organizasyon olan Futbol karşılaşmalarında oyunun oynandığı zeminin önemi çok büyük. Doğal çim futbol saha inşaatı oynanan oyun kadar önemli.

Futbol sahalarının alt yapı hazırlığı, çimlendirilmesi, yedek çim parklarının yapımı ve her türlü sportif alanların tesisini güvenilir ellere yaptırmak gerekiyor.

Sportive Green ekibi olarak bizler Futbol Sahasını; Projelendirme, alt yapının hazırlanması, ekolojik koşullara göre seçilen basmaya, çiğnenmeye dayanıklı uygun tohum karışımı, tohum yatağının hazırlanması, sulama sisteminin kurulması ve tohumun ekilmesi/ rulo çim kullanılması işlemlerini özel makinalar kullanılarak süratli ve homojen bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Bu işi 1980 li yıllardan beri konusunda uzman yöneticilerimiz eşliğinde profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

Referanslarımız (  http://www.sportivegreen.com/projelerimiz ) yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın bir göstergesidir.

Futbol Çim Saha inşaatında aşamaları şu başlıklar altında topluyoruz;

-Sahanın alt dranaj tabakası yapımı
-Otomatik sulama sistemi yapımı
-Bitkisel tabakanın oluşturulması
-Çimlendirilmesi

Bizimle irtibata geçerek mevcut doğal çim futbol saha zeminlerini iyileştirebilir, yeniden inşaa edebilir veya danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her bölge ve stadın kendine özgü çözümleri olduğu için sizlere her türlü çözüm tekliflerini sunmaya hazırız.

Bu konularda teklif almak için iletişim bölümündeki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.