Çim Çizme Makinesi

Yerli Makina ve Ekipmanlar üretiyoruz

Çim zemin çizme makinesiZemin çizgi makinesi

Doğal çim zemin çizme makinesi SG 100

Metal saç gövde, sentetik toz boya

Basit, dayanıklı ve kullanımı kolay bir sıvı  hat işaretleyicisidir. İşaretleme materyali; 15 lt’lik hazneden, 10cm genişliğindeki işaretleme tekerleğine, yivli bir merdane ile aktarılmakta ve çizgi hattını doğru hatlar verilmektedir. Ayarlanabilir, boru şekilli çelik saplar, pnömatik lastikler, ayarlanabilir akış oranı bulunur. Öndeki rulo istediğiniz köşelere kadar işaretleme imkanı verir.
Önerilen işaretleme malzemeleri arasında uygun markalama boyaları, emülsiyon boyası vb. yer alır.

 

Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA standartların çizgi kalınlığı
15 lt’lik boya haznesi bulunmaktadır. Makinenin hareket ettirilmesiyle dönen tekerlek içteki alüminyum merdaneyi döndürür, merdanedeki açılı kanatların boyayı karıştırıcı özelliği de bulunmaktadır. Merdane boyayı alarak yivli silindire aktarmaktadır.
Aktarma silindirinin yivli olması hazneden gelen boyanın sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Merdeneler sıkıştırılmış alüminyum olduğu için kesinlikle paslanma sorunu olmamaktadır.
Zeminde rahat hareket ve çimde iz bırakmaması için havalı tekerlek kullanılmıştır
Sürücü makineyi daha iyi kavraması ve sağlıklı kullanması için makine kontrol sapı kauçuk malzeme ile güçlendirilmiştir.
Yükseklik ayarlı paslanmaz çelik kumanda kolu
Boya haznesi kapağı sayesinde boya dış etkenlerden korunmakta, boya seviyesi gösterge kontrol kapağı ile haznedeki boya miktarı gözlenebilmektedir.
Aşınmayı engellemek için merdane yatakları kızıl yatakla desteklenmiştir